Hírek




 

Konrád György a PIM-ben

       Október 30-án, csütörtökön este 7 órakor a Petőfi Irodalmi Múzeumban adják át a szerzőknek Konrád György 75-ik születésnapjára eredetileg egyetlen példányban készült, majd 100 példányban sokszorosított, számozott és aláírt Isten hozta a látogatót című köszöntőkönyvét. Az ünnepi találkozón az írót Ágoston Zoltán kérdezi, Inga c. művéből Bálint András, készülő könyvéből a szerző olvas fel.

Házigazda: Kőrössi P. József
író, a Noran Kiadó vezetője

A kiadó honlapja




Konrád György




2008. október 22.
Kovács Dominik és Kovács Viktor tárcái Barnás Ferenc tárcáiSzakács István Péter tárcáiKollár Árpád tárcái
Fiumei forgószínpadTörténetek az elveszettek földjéről – Egy bánáti német lány memoárja
Petres Kincső: Égetett szienaGulyás Gábor: Kereszteződések
Győrei Zsolt: Ballada hajdanvolt mestereimrőlEgressy Zoltán: A remeteVasas Tamás: fotók erdőjárásrólHodossy Gyula: Még tart
Banner Zoltán: JutalomjátékZalán Tibor: Papírváros 5 – betegen-szilánkBalássy Fanni: Tebenned hittemKiss Ottó: Fekete kapu, rozsdás szög
Bejelentkezés


A regisztrációhoz kattintson ide!
MegrendelésArchívumFedélzeti naplóImpresszum
Csatlakozz a facebook - oldalunkhoz!

        Jókai Színház Bekescsaba.jpgnka-logo_v4.pngmka_logo_mk_logo.pngpk__-logo_hun-01.pngMMAlogoC_1_ketsoros__1_.jpg