Hírek

 

 

 

 

vpdj1_copy
Nagy Zsuka, Kürti László, Soltész István

 

 

 

A Vörös Postakocsi folyóirat díjai

 

 

Február 24-én került sor A Vörös Postakocsi Folyóirat 2010-es díjainak átadására a Nyíregyházi Főiskolán.

A díjak három kategóriában kerültek kiosztásra a szerkesztők szavazatai alapján a lapban, illetve a portálon megjelent legkiemelkedőbb publikációkért.

Nagy Zsuka az először kiosztásra került online-kategóriában kapott díjat az Alternatív én tárcasorozat darabjaiért.

Kürti László szépirodalmi díjat kapott verseiért.

Soltész István képzőművészeti díjat kapott a folyóiratban megjelent képeiért.

A díjakat Halkóné dr. Rudolf Éva, Nyíregyháza város alpolgármestere adta át.

A díjazottak munkáit illetve a szerkesztők laudációit hamarosan közzáteszik A Vörös Postakocsi honlapján.

 

 

Forrás: A Vörös Postakocsi (avorospostakocsi.hu)

 

 


 

2011. február 25.
Kovács Dominik és Kovács Viktor tárcái Barnás Ferenc tárcáiSzakács István Péter tárcáiKollár Árpád tárcái
Fiumei forgószínpadTörténetek az elveszettek földjéről – Egy bánáti német lány memoárja
Petres Kincső: Égetett szienaGulyás Gábor: Kereszteződések
Győrei Zsolt: Ballada hajdanvolt mestereimrőlEgressy Zoltán: A remeteVasas Tamás: fotók erdőjárásrólHodossy Gyula: Még tart
Banner Zoltán: JutalomjátékZalán Tibor: Papírváros 5 – betegen-szilánkBalássy Fanni: Tebenned hittemKiss Ottó: Fekete kapu, rozsdás szög
Bejelentkezés


A regisztrációhoz kattintson ide!
MegrendelésArchívumFedélzeti naplóImpresszum
Csatlakozz a facebook - oldalunkhoz!

        Jókai Színház Bekescsaba.jpgnka-logo_v4.pngmka_logo_mk_logo.pngpk__-logo_hun-01.pngMMAlogoC_1_ketsoros__1_.jpg