Hírek

 

 

 

 

 

EMIA díjak



Az Erdély Magyar Irodalmáért Alapítvány szombaton este díjátadó ünnepséget rendez a székelyudvarhelyi városháza Szent István-termében.

Az esten Gálfalvi Zsolt irodalomkritikus, esszéista mond köszöntő beszédet, majd az EMIA kuratóriuma átadja az idei díjait.

Debütdíjjal tünteti ki Potoczky Lászlót, laudációt mond Zsidó Ferenc.

További díjait Cseke Gábornak és Molnos Lajosnak ítélte az alapítvány kuratóriuma, a kitüntetettek munkásságát Gálfalvi Zsolt és Gálfalvi György mutatják be.

Az EMIA Hídverő-díját Láng Gusztáv irodalomtörténész veheti át, illetve életműdíjjal Szilágyi Istvánt tüntetik ki.

Laudációt mond Kántor Lajos és Fekete Vince.

 

 


(Forrás: ujkonyvpiac.hu)

 


 

2011. október 13.
Barnás Ferenc tárcáiKovács Dominik és Kovács Viktor tárcái Szakács István Péter tárcáiKollár Árpád tárcái
A gimnáziumigazgató és a főispánFiumei forgószínpad
Petres Kincső: Égetett szienaGulyás Gábor: Kereszteződések
Oláh András verseiKürti László: hentesUsier Tamara verseiCsillag Tamás versei
Darvasi László: Hugó hazajövetele AmerikábólBanner Zoltán: JutalomjátékZalán Tibor: Papírváros 5 – betegen-szilánkBalássy Fanni: Tebenned hittem
Bejelentkezés


A regisztrációhoz kattintson ide!
MegrendelésArchívumFedélzeti naplóImpresszum
Csatlakozz a facebook - oldalunkhoz!

        Jókai Színház Bekescsaba.jpgnka-logo_v4.pngmka_logo_mk_logo.pngpk__-logo_hun-01.pngMMAlogoC_1_ketsoros__1_.jpg